czwartek, 14 lutego 2013

Tylko ciebie chcę / Trzy metry nad niebem

Dzisiaj walentynki, dzień zakochanych. Dla niektórych dzień singli. W każdym bądź razie ja spędzam je sama. Postanowiłam więc, że skoro dzisiaj mowa o miłości obejrzę film o miłości pt: " Tylko ciebie chcę ". Jest to wspaniały film! Wzruszający jednak może być niezrozumiały dla tych którzy nie obejrzeli pierwszej części pt: " Trzy metry nad niebem ". Obie części są genialne i jak najbardziej polecam je do obejrzenia. Mam nadzieje, że kiedyś powstanie 3 część, na co czekają również inni zachwyceni tym dziełem. :)Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi (María Valverde) jest spokojną studentką, Hache (Mario Casas) jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali.
Hache po pobycie w Londynie postanowił wrócić do Barcelony. Wszyscy i wszystko wokół niego się zmieniło. On też. Ale jedna rzecz pozostała taka sama. Bohater nie może zapomnieć Babi, wielkiej miłości swojego życia. Babi ułożyła swoje życie i jest zaręczona z innym mężczyzną. Hache zmienia środowisko, przyjaciół, pracę. W ten sposób spotyka Gin, zwariowaną dziewczynę, z którą zaczyna flirt. Czy jednak mężczyzna potrafi zapomnieć o swoich uczuciach do Babi?

11 komentarzy:

 1. Dla mnie to też dzień jak co dzień, nie mam go z kim spędzać. Niestety. A co do filmu to pierwsza część może być, ale szału nie ma, a drugą wyłączyłam po może 5 minutach, bo było strasznie nudne. Jednak o gustach się nie dyskutuje. :))

  Zapraszam:
  brakwenybiczys.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. dziwne, że spędzasz sama, bo jesteś bardzo ładna;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Film naprawdę świetny, jeden z moch ulubioncyh ! Pozdrawiam zapraszam do mnie i obserwuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam, ale chyba zaraz sobie włączę :D.


  P.S. Jeśli masz ochotę zapraszam Cię do mnie na konkurs, do zgarnięcia dowolnie wybrana para butów, a nawet kilka! :)

  Buziaki :*.

  OdpowiedzUsuń
 5. oglądałam już dawno temu bardzo mi się podoba ale pierwsza część dużo lepsza jak dla mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie oglądałam tego ale lubię romansidła :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie oglądałam tych filmów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oglądałam, ale jakoś mnie nie poruszył, bo już nawet nie pamiętam o czym to dokładnie było.

  OdpowiedzUsuń
 9. ostatnio oglądnęłam te filmy, teraz są moimi ulubionymi ♥ zwłaszcza "Trzy metry nad niebem" mogłabym go oglądać w nieskończoność :)
  Pozdrawiam Julka :)

  OdpowiedzUsuń