poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Londyn !

Heej :* Przepraszam, że tak rzadko tu bywam, choć mówiłam, że we wakacje nadrobię też małą nieobecność z roku szkolnego, ale chcę te wakacje naprawdę fajnie zapamiętać i staram się korzystać z każdego dnia w 100% i wychodzić ze znajomymi, zawierać nowe znajomości czy zacieśniać stare.

Przechodząc jednak do tytułu posta.. Londyn - to wspaniałe miejsce udało mi się w tym roku odwiedzić. Jestem strasznie szczęśliwa, bo wyjazd tam był moim marzeniem, które właśnie się spełniło. Jest tam cudownie ! Inni ludzie, kultura i zwyczaje. Na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę.

Kilka zdjęć (niestety słabej jakości, bo akurat przed wyjazdem musiał mi się aparat zepsuć) :Piętrowy, czerwony autobus - symbol Londynu.

Nad Tamizą, czyli w centrum Londynu. Jest tam pięknie. Mnóstwo rozmaitych mostów. Jest nawet most wybudowany wyłącznie przez kobiety, jednak nie ma jego zdjęcia. :(

Shopping ! I love it <3

Czerwone budki telefoniczne - kolejny symbol Londynu.

Fontanna na Trafalgar Square w Londynie. Obok znajduję się National Gallery, gdzie zgromadzone są dzieła malarzy takich jak np. Picasso. 

Big Ben - piękny widok ! <3 Średnica zegara wynosi 7,5 m. (Wikipedia przed wyjazdem się przydała) 

Coś dla młodzieży lubiącej zabawy z deskorolką. Mieli chłopcy niezłą widownię ! :)

Tower Bridge. Miałam akurat szczęście, ponieważ trafiłam jak przęsła się podnosiły, gdy przepływał większy statek. Naprawdę niezły widok !

Pałac Buckingham - Śliczny ! Jak widać sporo ludzi przed nim, bo naprawdę wart zobaczenia. Pilnie strzeżony przez panów w wielkich czarnych czapkach stojących na baczność. 


Hyde Park. Jeden z wielu, naprawdę wielu parków. Ten jednak spodobał mi się najbardziej. Podoba mi się również, to jak ludzie odpoczywają i spotkają się ze znajomymi na świeżym powietrzu, na trawie w parkach.

London Eye. W zasadzie tylko jego urywek. Jest naprawdę ogromne. Niestety miałam kłopoty ze skorzystania z tej atrakcji i nie mogła zobaczyć z góry Londyn.

8 komentarzy:

 1. Londyn nigdy zbytnio mnie nie pociągał, ale Twoje zdjęcia to zmieniły. :) Na prawdę musi być tam ślicznie :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło, dziękuję ;*
   I na prawdę tam jest przepięknie i ja już planuję tam kolejny wyjazd. :))

   Usuń
 2. Super zdjęcia! Ta czarna sukienka jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne zdjęcia:)
  zapraszam do siebie w wolnej chwili:)
  http://mesmerize87.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Shopping w Londynie- zazdroszczę:)
  www.femmfashion.blogspot.com
  www.facebook.com/Femmfashion

  OdpowiedzUsuń
 5. Very informative post. Looking more to something similar to this.
  jeux de guerre

  OdpowiedzUsuń