piątek, 28 czerwca 2013

Filmowe zakończenie roku !

Hej ;* Co u Was słychać? Jak po zakończeniu roku szkolnego ? Ja jestem zadowolona, udało mi się zdobyć świadectwo z czerwonym paskiem i stypendium, ale najważniejsze, że teraz całe 2 miesiące odpoczynku, relaksu, podróżowania i gromadzenia potężnej dawki energii na następny rok szkolny.
W tym tygodniu w szkole już żadnych w sumie lekcji nie mieliśmy, albo oglądaliśmy filmy albo siedzieliśmy i rozmawialiśmy. Oprócz filmów obejrzanych w szkole, postanowiłam dodać do mojej kolekcji jeszcze jakieś nowe. W sumie obejrzałam 3 filmy i dzisiaj zamierzam obejrzeć kolejny. Pierwszym był film pt. 'Podryw na głupka' taki komedio-romans. Nie jest w sumie taki zły, ale jak dla mnie trochę tandetny :)  Następnego dnia obejrzałam film pt. 'Facet pełen uroku', na który napotkałam się na asku. Jest to komedia, może nie uśmiałam się do łez, ale jest kilka śmiesznych scenek. Polecam na nudne wieczorki :) Trzecim film to: 'Jestem Bogiem'. Na ten thriller natrafiłam się przypadkowo, ale spodobał mi się w 100% ! Jest w nim sporo akcji, więc nudzić się przy nim nie da. :)

1) PODRYW NA GŁUPKA

 Adam (Josh Henderson) chodzi z Cynthią (Jaci Twiss). Jest w stanie zrobić dla niej wszystko i jest przekonany, że zawsze będą razem. Jednak ona zostawia go dla największego szkolnego podrywacza Marca (Abraham Taylor). Adam nie załamuje się, zauważa za to, że najwięcej dziewczyn mają najwięksi palanci. Postanawia więc zachowywać się jak oni i wykorzystywać ich sposoby podrywając dziewczyny. Jego plan działa, dziewczyny wprost lgną do niego, ale jest jeden wyjątek - Molly (Jenna Dewan), która nie nabiera się na jego podryw. Tym samym staje się wyzwaniem, a z czasem Adam zaczyna dostrzegać, że stała się również kimś więcej...


NIE POLECAM 
2) FACET PEŁEN UROKU

5 komentarzy:

 1. Ten pierwszy kiedyś oglądałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie oglądałam żadnego ale o ostatnim słyszałam, że fajny, może obejrze w końcu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na prawdę polecam, warty obejrzenia ! *.*

   Usuń
 3. Muszę obejrzeć ten film "Jestem Bogiem", fabułę ma ciekawą :)).

  Buziaki :*.

  OdpowiedzUsuń